با حضور شهردار منطقه ۲۲؛
قائم مقام جدید شهرداری منطقه ۲۲ منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر نوذرپور شهردار منطقه ۲۲، مجید رباطی به عنوان قائم مقام جدید منطقه منصوب و از زحمات قمیان، قائم مقام اسبق این حوزه نیز تشکر و قدردانی شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵
 
قائم مقام جدید شهرداری منطقه ۲۲ منصوب شد
 
طی حکمی از سوی دکتر نوذرپور شهردار منطقه ۲۲، مجید رباطی به عنوان قائم مقام جدید منطقه منصوب و از زحمات قمیان، قائم مقام اسبق این حوزه نیز تشکر و قدردانی شد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، در جلسه ای که به منظور تکریم و معارفه قائم مقام و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۲، در ساختمان شماره یک این مجموعه برگزار شد؛ نوذرپور شهردار منطقه، طی سخنانی اظهار کرد: بی شک تغییر و تحولاتی که در بدنه مدیریت یک مجموعه ایجاد می شود، به معنی نفی مدیران قبلی و اثبات مدیران فعلی نیست. بر اساس رسم شهرداری و سایر سازمان های اداری، بنا بر این است، مدیرانی که مدت ها در حوزه های گوناگون یک مجموعه و در سمت های بالا و حساس آن، فعالیت داشته و زحمات بسیار زیادی کشیده اند، مورد تقدیر و قدردانی قرار گیرند.

وی افزود: متاسفانه بنده به عنوان شهردار منطقه، در موقعیت همکاری ناگزیر به از دست دادن دو همکار هستم و امید دارم تا در موقعیت های دیگر، این دو عزیز کمک حال ما باشند و از آنجایی که دوستی و رفاقت از همکاری ارزشمندتراست؛ امیدوارم این دوستی طی سال های متمادی نیزهمچنان ادامه داشته باشد. در مدت کوتاه همکاری بنده با مهندس قمیان در مسند قائم مقامی منطقه، وی را فردی با اخلاق، دلسوز و علاقمند به پیشرفت و توسعه منطقه دیدم و این خصوصیات اخلاقی باز وی برای بنده اثبات شد و در واقع نشان دادند که در کار و تلاش به آنچه که داشتند و می دانستند، عمل کردند و از این بزرگوار، کمال تشکرو قدردانی دارم. امیدارم همکاری و رفاقتی که شکل گرفته، همچنان تداوم داشته باشد.

نوذرپور ضمن تقدیر از زحمات مهندس قمیان افزود: مهندس رباطی نیز دوست و همکار با تجربه ما در مجموعه شهرداری تهران و یکی ازافراد آشنا به قوانین شهرداری و دارای سلامت روحی و بینش اعتقادی می باشد و تلاش خواهیم کرد تا با کمک و همفکری همدیگر، منطقه را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

در این جلسه رباطی قائم مقام جدید منطقه ۲۲ نیز، در سخنانی خاطرنشان کرد:امیدوارم در چارچوب وظایف و دستورالعمل ها و تدابیر دکتر نجفی شهردار محترم تهران، بتوانیم در راه تحقق وعده های خود و مطالبات مردم فهیم تهران که در اردیبهشت ماه با آراء خود، خواستار تغییرات جدید در بدنه مدیریت شهری شهر تهران شدند، قدم برداریم.

وی افزود: کار در شهرداری خصوصا در نواحی و محلات به صورت مینیاتوری است، لذا به منظور داشتن شهری آباد و برخوردار باید با همکاری شهروندان و در سایه وظایف محوله و مشخص شده در تمامی حوزه ها، با بازدیدهای میدانی، موضوعات محلات را احصا وبا همگرایی و هم افزایی برای رفع مشکلات شهروندان تلاش نماییم و با سعه صدر منطقه را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

رباطی در پایان سخنان خود بیان کرد: شایسته است که فضا و امکاناتی را که در اختیار ما قرار گرفته، قدر بدانیم و مولفه های مدیریت شهری، درآمدها، هزینه ها و موضوعات گوناگون از جمله شهر سبز، شهر پاک و حتی مسائل بین المللی و کلیه فرآیندهایی که در حیطه وظایف ما مقرر شده است، را تک به تک مورد دقت نظر قرار دهیم؛ تا با آرامش کامل تدابیر ابلاغی را محقق نماییم.
کد مطلب: 14207