با همکاری شرکت موسیقی ایران گام؛
آلبوم "در آتش آوازها" با صدای حمیدرضا نوربخش منتشر ‌شد
آلبوم موسیقی "در آتش آوازها" به آهنگسازی نوید دهقان، به خوانندگی حمیدرضا نوربخش و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی از امروز در سراسر کشور منتشر شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
 
آلبوم "در آتش آوازها" با صدای حمیدرضا نوربخش منتشر ‌شد
 
آلبوم موسیقی "در آتش آوازها" به آهنگسازی نوید دهقان، به خوانندگی حمیدرضا نوربخش و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی از امروز در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش تحریرنو ؛ صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی "ایران گام" در مورد انتشار آلبوم "در آتش آوازها" گفت: آلبوم موسیقی "در آتش آوازها" به آهنگسازی و سرپرستی نوید دهقان، به خوانندگی حمیدرضا نوربخش، با همکاری گروه موسیقی قمر، با تکنوازی سه‌تار بهداد بابایی و بر اساس اشعاری از سیمین بهبهانی، عراقی و شیدای گیلانی امروز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه جاری توسط شرکت موسیقی پخش "هنر شهر" در سراسر کشور منتشر شد و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار گرفت.

وی همچنین گفت: جلسه نقد و بررسی و رونمایی آلبوم موسیقی "در آتش آوازها" با حضور و سخنرانی تعدادی از هنرمندان سرشناس موسیقی کشور از جمله؛ استاد هوشنگ کامکار، استاد داریوش پیرنیاکان، استاد داوود گنجه‌ای، سید علیرضا میرعلینقی منتقد و نویسنده حوزه موسیقی، نوید دهقان نوازنده و آهنگساز، حمیدرضا نوربخش خواننده اثر و ... در ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه جاری در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می‌شود.

مدیر شرکت موسیقی "ایران گام" در مورد قطعات آلبوم موسیقی "در آتش آوازها" گفت: قطعات این اثر موسیقایی به آهنگسازی نوید دهقان عبارتند از: "مهر تو" شعر شیدای گیلانی به مدت ۸:۰۴، "ساز و آواز" شعر سیمین بهبهانی به مدت ۱۰:۲۰، "در تماشاگه پاییز" شعر شیدای گیلانی به مدت ۵:۳۱، "دریغ" شعر شیدای گیلانی به مدت ۸:۰۳، "ساز و آواز" شعر عراقی به مدت ۱۳:۴۸ و "نیلوفر مرداب" شعر شیدای گیلانی به مدت ۸:۴۸ .

حسین‌خانی در مورد همکاری با نوید دهقان گفت: شرکت موسیقی "ایران گام" به آهنگسازی نوید دهقان تاکنون چهار آلبوم به نام‌های "وطن" و "از جان و از دل" با صدای سالار عقیلی، "نشمیل، نشمیل" با صدای شاهو عندلیبی و همچنین آلبوم "در آتش آوازها" به خوانندگی حمیدرضا نوربخش را منتشر کرده است.

حسین‌خانی در مورد اعضای گروه موسیقی قمر در آلبوم "در آتش آوازها" گفت: بهزاد رواقی ـ نوازنده تار، حمید بهروزی‌نیا ـ نوازنده تار، علیرضا گرانفر ـ نوازنده سنتور، شاهین صفایی ـ نوازنده بم‌تار، حسین محمد حسینی ـ نوازنده نی، نسیم اربابی ـ نوازنده کمانچه، سارا هستی ـ نوازنده کمانچه، نیلوفر شهبازی ـ نوازنده کمانچه آلتو، مهزاد خردمند ـ نوازنده کمانچه آلتو، فرهاد صفری ـ نوازنده تنبک و شهریار نظری ـ نوازنده دف در این اثر موسیقایی به هنرنمایی پرداخته‌اند.

این تهیه‌کننده باسابقه آثار موسیقیایی کشور در پایان تأکید کرد: از مردم عزیز و هنردوست که همیشه حامی ما بوده‌اند می‌خواهیم نسخه اورجینال آلبوم "در آتش آوازها" را در فروشگاههای سراسر کشور تهیه کنند و از فروش کپی غیرمجاز آن خودداری کنند و اگر هم مایل به دانلود آن هستند، این کار را به شکل قانونی و از طریق سایت‌هایی رسمی و معتبری که این اثر را عرضه کرده‌اند، انجام دهند و از دانلود غیرقانونی آن پرهیز کنند؛ مطمئناً با این کار خود، تهیه‌کننده بخش خصوصی را تقویت و در تولید آثار آینده، همراهی خواهند کرد.

آلبوم موسیقی "در آتش آوازها" در پاییز سال ۹۱ و تابستان سال ۹۵ توسط حمیدرضا آداب در استودیو پاپ تهران ضبط شده است؛ عکاس این اثر معین هاشمی نصب و طراح گرافیک آن را فرشید خیام‌زاده انجام داده و مدیر اجرایی آن را نیز برعهده مهدی بشکوفه بوده است.

برای اطلاع بیشتر:کانال رسمی شرکت موسیقی "ایران گام" در تلگرام:
https://telegram.me/irangaamcompany
کد مطلب: 13442