رونمایی از امکانات جدید پات در الکامپ
ایران کیش در نمایشگاه الکامپ، بخشی از جدیدترین امکانات اپلیکیشن پرداختی پات را رونمایی کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
 
رونمایی از امکانات جدید پات در الکامپ
 
ایران کیش در نمایشگاه الکامپ، بخشی از جدیدترین امکانات اپلیکیشن پرداختی پات را رونمایی کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات ایران کیش دراین روز و در جمع خبرنگاران از امکان پرداخت مبتنی بر QR کد دراین اپلیکیشن خبرداد.

وی پیرامون تفاوت این ویژگی، با سایر اپلیکیشن‌های مشابه گفت: ایران کیش برای تمام پذیرنده‌های خود QR کد تعریف کرده است به این ترتیب مشتریانی که اپلیکشین پات را روی گوشی‌های خود نصب کرده‌اند، می‌توانند از QR کد پذیرنده برای پرداخت استفاده کنند. از سویی دیگر این امکان فراهم شده است تا پس از پرداخت از طریق QR کد، پوز پذیرنده رسید خرید را چاپ کرده و در اختیار مشتری قرار دهد، این امکانی است که باعث خواهد شد تا یک گام دیگر به سمت حذف کارت فیزیکی پیش رویم.

شهره آقا بابایی مدیر پروژه پات و قائم‌مقام فناوری اطلاعات ایران کیش هم با نمایش نحوه کار این امکان برای خبرنگاران، تا کید کرد از آن جا که برای تمام پذیرندگان برچسب QR کد که نماد ترمینال و پوز پذیرنده است را تامین کرده‌ایم، همه کسانی که می‌خواهند از پوز پذیرنده استفاده کنند ولی کارت بانکی ندارند، قادر خواهند بود از طریق اپلیکیشن پات و منوی پرداخت و کد خوان QR خرید مورد نظر خودشان را انجام دهند.

فرهاد وکیلیان معاون توسعه بازار ایران کیش نیز با بیان اینکه امکانات جدید دیگری نیز در اپلیکیشن پات فراهم شده است بیان کرد ازاین پس کاربران پات می‌توانند مستقیما از طریق رجا خرید بلیت قطار را بدون واسطه انجام دهند بدین شکل جلوی هزینه‌های بیشتر برای مشتری یا برخی سوءاستفاده‌ها دراین زمینه گرفته می‌شود.

وکیلیان ادامه داد: خرید بلیت هواپیما نیز از طریق این اپلیکیشن با کمترین واسطه‌های ممکن صورت می‌گیرد و مطمئن هستم این موضوع برای کاربران پات هم توجیه اقتصادی و هم توجیه فنی و زمانی دارد. این امکان از طریق منوی گردشگری پات فراهم شده است.

معاون توسعه بازار ایران کیش به به امکان خرید هر نوع بیمه‌نامه که نیاز به مراجعه حضوری ندارد در اپلیکیشن پات خبر داد و اظهارداشت: این سرویس از یک ماه پیش راه‌اندازی شده و پات انواع بیمه‌ها را با بهترین شرایط در اختیار کاربران قرارداده است.
کد مطلب: 16369