معرفی مدیر جدید شعب بانک قرض الحسنه مهر در استان البرز
احمد رضا دهقان نیری، طی مراسمی با حضور سليمان توکلي عضو هيات مديره و يوسف نجدي مدير امور استان هاي بانک قرض الحسنه مهر ايران به عنوان مدير جديد شعب استان البرز منصوب شد و از زحمات ۴ ساله امير شريفي تقدير به عمل آمد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
 
معرفی مدیر جدید شعب بانک قرض الحسنه مهر در استان البرز
 
احمد رضا دهقان نیری، طی مراسمی با حضور سليمان توکلی عضو هيات مديره و يوسف نجدی مدير امور استان های بانک قرض الحسنه مهر ايران به عنوان مدير جديد شعب استان البرز منصوب شد و از زحمات ۴ ساله امير شريفی تقدير به عمل آمد.

به گزارش تحریرنو ؛ توکلی در این مراسم با اشاره به عملکرد مثبت بانک در حوزه هاي مختلف بانكداري اسلامي بيان داشت: با زحمات مديران و كاركنان بانك، منابع قرض الحسنه جذب شده نسبت به پايان سال ۹۵ نزديك به ۷۰ درصد رشد داشته است و هم اكنون بالغ بر ۱۰۳ هزار ميليارد ريال منابع دارد.

وی تحولات مدیریتی را عاملي موثر در مسير پيشرفت بانک دانست و گفت: حضور مديران با تفکرات جديد توانسته است مسير رشد و ترقي برند بانک قرض الحسنه مهر ايران را تسريع کند.

توکلی، تبلیغات را ابزار مهمی در معرفی خدمات و محصولات بانک به آحاد جامعه معرفي کرد و ادامه داد: تبليغات بانک در رسانه هاي گروهي و يا بيلبوردهاي نصب شده در انظار عمومي به خوبي توانسته است كه جايگاه بانك را ارتقاء بخشد و افراد بيشتري را با طرح هاي تسهيلاتي ارائه شده آشنا كند.

در ادامه، نجدی مدیر امور استان ها نیز ضمن تقدیر از زحمات ۴ ساله ي شريفي در راستاي پيشبرد اهداف عاليه بانک قرض الحسنه مهر ايران در استان البرز و اقدامات و کارهاي مناسب صورت پذيرفته، اظهارداشت: همکاران ما همچون گذشته با مدير شعب استان همکاري كنند و با دقت لازم به انجام امور مشتريان اهتمام داشته باشند.

دهقان نیری مدیر جدید شعب استان البرز نيز تصريح کرد: اميدوارم تا با کمک و اقدام اصولي در بازاريابي بتوانيم منابع قابل توجهي را جذب و تسهيلات مطلوبي را پرداخت کنيم.

در این جلسه، شریفی نیز گزارشي از عملکرد ۴ ساله و اقدامات انجام شده در اين مدت ارائه داد و گفت: منابع قرض الحسنه استان البرز تا پايان سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۶۲۶ ميليارد ريال بوده که تا۱۳ اسفند سال ۱۳۹۶ به ۸۹۱ ميليارد ريال افزايش يافته است.
کد مطلب: 15199