مجتبی احمدی؛
"نگی كه نگفتی" ضيافتی برای مردم است
"نگی كه نگفتی" به تهیه کنندگی مجتبی احمدی شنبه تا سه شنبه بعد ازاخبار ۲۰/۳۰ روی آنتن شبكه دو می رود.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
 
"نگی كه نگفتی" ضيافتی برای مردم است
 
"نگی كه نگفتی" به تهیه کنندگی مجتبی احمدی شنبه تا سه شنبه بعد ازاخبار ۲۰/۳۰ روی آنتن شبكه دو می رود.

به گزارش تحریرنو ؛ مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان این برنامه درباره کار جدیدش گفت: با"نگی كه نگفتی" قرار است به اتفاقات جدی بخندیدم، به دنبال ايجاد لحظاتی مفرح از نوعی ديگر بوديم و در واقع قرار بود دمای مخاطب را كه روزی پر از كار و خستگی را پشت سر گذاشته و ساعات پايانی روز به جمع خانواده اش بازگشته پايين آورده و دقايقی او را از حال و احوال روزانه اش جدا و با خود همراه كنيم.

وی افزود: محتوا و نوع تغذيه ای كه قرار است مخاطب شبانه را با ما همراه كند بسيار مهم و در برنامه سازی بسيار حياتی است، قرار شد تا جدا از لحن و ساختار برای محتوای برنامه نيز نگاهی ويژه در نظر بگيريم تا مخاطبی را كه در اين ساعت مهم و پر مخاطب تلويزيون كه قطعا تمام شبكه های سيما برای آن تمهيد ويژه دارند به ما اعتماد كرده و همراه با ضيافت "نگی كه نگفتی" ها شده دست خالی نماند.

احمدی گفت: طی دوهفته با تشكيل اتاق فكری مسائل مختلف مبتلا به جامعه را احصا كرديم، روی لحن پرداخت با هر كدام از موضوعات از جمله تنبلی در جامعه ، نظم ، ادبيات محاوره ای و.... با نگاهی پر از شوخی و فان كار و در نهايت حاصل را با تيم نويسنده مطرح كرديم تا متريال و سبد محتوایی برنامه در شان مخاطبان محترم شبكه دو سيما باشد.

وی افزود:برای اجرای اين برنامه به دنبال اجرایی خاص ، خوش ريتم و جذاب بوديم كه با خانم ژيلا صادقی صحبت كرديم، ايشان با شنيدن فرمت برنامه استقبال كردند تا به لطف مديران محترم شبكه دو هماهنگی های لازم ايجاد شود تا سكان اجرای برنامه را به دست بگيرند، كوروش معصومی به عنوان بازيگر طنز با ما همراه هستند تا در آيتم های طنز موضوعات برنامه را در ساختاری نمايشی اجرا كنند، مرتضی علی آبادی در بخش گزارش و گفت و گو با اهالی ورزش و هنر با ما همكاری دارند و به احتمال زياد به زودی هنرمندان جديدی نيز به جمع ما خواهند پيوست.

وی گفت : به زودی برنامه روند برنامه در آيتم های نمايشی، اجرا ، گزارش و... براساس خواسته مخاطب ساختاری مشخص و معين پيدا خواهد كرد.

احمدی در پایان افزود:از هفته آتی تغيراتی در دكور، تيتراژ و ... خواهيم داشت كه حتما به استاتيک برنامه در نظر مخاطب خواهد افزود،با گذشت چند برنامه ويدئو و تصاوير بسيار زيبایی از سوی مخاطبان برنامه به كانال و صفحه ما در اينستاگرام برنامه ارسال شده كه گروه تدوين اين روزها مشغول آماده سازی آنها برای پخش است.

عوامل برنامه عبارتند از:
مجری طرح : حامی سيما، كارگردان هنری :امير مكين، تدوين: شهريار رحيمی، طراح دكور: بهاره امينی، مجری دكور: ايمان جمالی، تصوير بردار: ميثم سوری، طراح لوگو: رامين اسدی، امور رسانه: مينا صمدی.
کد مطلب: 12318