همزمان با هفته وحدت در حال اجراست؛
رژه کاروان « مهر و وحدت» در معابر اصلی منطقه ۱۵
کاروانی متشکل از هنرمندان همزمان با هفته وحدت با اهدای شاخه گل و کارت پستال این عید خجسته را به شهروندان تبریک می گویند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۶
 
رژه کاروان « مهر و وحدت» در معابر اصلی منطقه ۱۵
 
کاروانی متشکل از هنرمندان همزمان با هفته وحدت با اهدای شاخه گل و کارت پستال این عید خجسته را به شهروندان تبریک می گویند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداري منطقه ۱۵، اکبر مختاری معاون فرهنگي و اجتماعي شهرداري منطقه ضمن تبریک فرارسیدن میلاد خجسته پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) و نیز گرامیداشت ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: به دلیل بحران کرونا و عدم امکان برگزاری تجمع و اجتماعات گروهی بنا به درخواست ستاد ملی مبارزه با کرونا ویژه برنامه هایی در فضای مجازی و معابر اصلی با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همزمان با هفته وحدت در حال اجراست.

مختاری اضافه کرد: این برنامه ها با هدف تکریم، تعظیم و ترویج شعائر اسلامی به ویژه موضوع محوری « وحدت جامعه اسلامی»، بازشناسی ابعاد مختلف سالروز حماسه ۱۳ آبان به ویژه برای مخاطبان نسل سوم و چهارم و تبیین نقش بصیرت و مقاومت در سایه وحدت و وفاق ملی اجرا می شود.

او به تشریح این برنامه ها پرداخت و گفت: رژه نمادین کاروان« مهر و وحدت» متشکل از هنرمندان به صورت پیاده و سواره در معابر اصلی منطقه همراه با اهدای شاخه گل و کارت پستال به شهروندان، مدیحه سرایی و منقبت اهل بیت علیهم السلام توسط شاعران و مداحان اهل بیت(ع) در گذرها و نقاط منتخب منطقه در قالب سنت چارپایه خوانی و برگزاری مسابقه متنوع فرهنگی نظیر کتابخوانی، دلنوشته و شعر با موضوع «فرهنگ ایثار و دانش آموز» ویژه دانش آموزان در فضای مجازی از جمله این برنامه هاست.

برپایه این گزارش؛ هویت‌بخشی به سیمای بصری و آذین‌بندی اماکن عمومی و معابر پرتردد به مناسبت این عید خجسته، با نصب بنر و آویزهای زینتی انجام شده است.
کد مطلب: 20735