اکران فیلم‌های مهرجویی از شنبه
از شنبه ۲۱ تیرماه هفته‌ی فیلم داریوش مهرجویی در طرح اکران فیلم‌های خاطره‌انگیز در شب‌های ماه رمضان سینماها آغاز می‌شود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۷
 
اکران فیلم‌های مهرجویی از شنبه
 
از شنبه، ۲۱ تیرماه هفته‌ی فیلم داریوش مهرجویی در طرح اکران فیلم‌های خاطره‌انگیز در شب‌های ماه رمضان سینماها آغاز می‌شود.

تحریرنو: هادی منبتی مدیرعامل موسسه‌ی تصویر شهر با بیان این مطلب که هفته‌ی فیلم ناصر تقوایی که از ۱۴ تا ۲۰ تیر برگزار شد با استقبال خوبی از سوی سینمادوستان هم‌راه بود، گفت: از بین فیلم‌هایی که در هفته‌ی فیلم ناصر تقوایی اکران شد، فیلم سینمایی "ناخدا خورشید" از استقبال بیش‌تری برخوردار بود. البته فیلم‌های "ای ایران" و "کاغذ بی‌خط" نیز مخاطبان خاص خود را داشت.

وی ادامه داد: در هفته جدید، فیلم‌های داریوش مهرجویی را به نمایش می‌گذاریم که تا امروز نمایش فیلم سینمایی "مهمان مامان" قطعی شده‌است. اما برای فیلم سینمایی "گاو" در انتظار تصمیم نهایی بنیاد سینمایی فارابی هستیم. هم‌چنین فیلم سینمایی "پری" نیز در این لیست قرار دارد که در صورت توافق با تهیه‌کننده‌ی آن‌را اکران می‌کنیم.

مدیرعامل موسسه‌ی تصویر شهر، بیان کرد: در صورتی‌که فیلم سینمایی "پری" اکران نشود به‌جای آن فیلم سینمایی "طهران، تهران" را اکران می‌کنیم.

منبتی در پایان گفت: خوش‌بختانه طی یک هفته‌ی گذشته استقبال خوبی از فیلم‌های خاطره‌انگیز در پردیس‌های شهرداری شده و امیدوارم این استقبال در هفته‌ی فیلم داریوش مهرجویی و علی حاتمی نیز ادامه داشته‌باشد.
کد مطلب: 937