چند خبر از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران
دیدار معاون وزیر نفت با کارکنان منطقه خلیج فارس، تحویل فرآورده های نفتی از خطوط لوله منطقه مرکزی و خطوط لوله منطقه غرب از مهمترین خبرهای شرکت خط لوله و مخابرات نفت ایران است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲
 
چند خبر از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران
 
دیدار معاون وزیر نفت با کارکنان منطقه خلیج فارس، تحویل فرآورده های نفتی از خطوط لوله منطقه مرکزی و خطوط لوله منطقه غرب از مهمترین خبرهای شرکت خط لوله و مخابرات نفت ایران است.

علیرضا صادق آبادی معاون وزیر نفت با مدیر، معاونین و روسای منطقه خلیج فارس دیدار و گفتگو نمود.

روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خلیج فارس با اعلام این خبر به نقل از مدیر منطقه خلیج فارس افزود: در این دیدار مسائل و مشکلات اساسی و دغدغه های منطقه در خصوص حفظ و حراست و تعمیرات و نگهداری بهتر کلیه خطوط انتقال نفت، به ويژه هشت رشته خط لوله الحاقی شرکت پخش که مسئولیت تعمیرات و نگهداری از آن به منطقه خلیج فارس سپرده شده است پرداخت.

علیرضا عطار افزود: در این نشست مسائل و مشکلات منطقه مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم توسط معاون وزیر نفت در جهت تعامل بیشتر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه هرمزگان و شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس ارائه شد.

لازم به ذکر است ؛ این نشست با حضورعلیرضاصادق آبادی معاون وزیر نفت ، ناصربابایی معاون شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی، محمد علی دادور مدیر عامل نفت ستاره خلیج فارس برگزار شد .

تحویل بیش از چهار میلیارد لیتر فرآورده های نفتی از خطوط لوله منطقه مرکزی

بیش از چهل و یک میلیون بشکه نفت خام و چهار میلیارد و ۷۹۰ میلیون لیتر فرآورده های نفتی در شش ماهه نخست سال جاری با پالایشگاه امام خمینی شازند و نواحی پنج گانه پخش تحویل شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه مرکزی، معاون عملیاتی این منطقه گفت: اين منطقه وظیفه اداره خطوط لوله نفت خام و فرآورده های نفتی را در محدوده استان های لرستان، مرکزی ، همدان ، قم و اصفهان بر عهده دارد. مجموع خطوط لوله تحت مدیریت این منطقه به ۱۶۰۰ کیلومتر می رسد.

علی اکبر فضلی خانی افزود: در شش ماهه نخست سالجاری نیز حدود ۴۱ میلیون بشکه نفت خام، یک میلیارد و ۶۱۰ میلیون لیتر نفت گاز،۲۱۰ میلیون لیتر نفت سفید،۸۰۰ میلیون لیتر بنزین بدون سرب،دو میلیارد و ۷۰ میلیون لیتر بنزین یورو۴، ۳۰میلیون لیتر بنزین سوپر و ۸۵ میلیون لیتر نفت جت توسط تأسیسات ۵ گانه این منطقه با رعایت تمامی استانداردها به مبادی مختلف از جمله پالایشگاه شازند،پخش شازند،ازنا،همدان،قم،ملایر، تحویل داده شده است.

انتقال بیش از یک میلیارد و ۱۹۰میلیون لیتر نفت خام و فرآوده از خطوط لوله منطقه غرب

سرپرست معاونت عملیات منطقه غرب اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه ۶۵۱ میلیون و ۸۰۴ هزار و ۴۹۹ لیتر نفت خام و ۵۳۸ میلیون و ۳۸۳ هزار و ۲۱۴ لیتر فرآورده با مجموع یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون و ۱۸۷ هزار و ۷۱۳ لیتر، از طریق خطوط لوله ۸، ۱۰ و ۱۶ اینچ دریافت و به شرکت های مقصد ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه غرب؛ سید مسلم مسلمی گفت: در مدت یاد شده ۵۴ میلیون و ۴۷۷ هزار و ۵۹۱ لیتر نفت خام از طریق خط لوله ۸ اینچ نفت شهر- کرمانشاه دریافت و به شرکت پالایش نفت کرمانشاه تحویل و ارسال شده است.

وی عنوان داشت: همچنین میزان ۵۳۸ میلیون و ۳۸۳ هزار و ۲۱۴ لیتر انواع فرآورده از طریق خط لوله ۱۶ اینچ انتقال نفت خام و فرآورده افرینه- کرمانشاه دریافت شده است.

مسلمی ادامه داد: طی مدت یاد شده ۳۱۳ میلیون و ۴۷۵ هزار و ۶۱۸ لیتر انواع فرآورده شامل نفت گاز، بنزین و نفت سفید به شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه تحویل شده است.

وی میزان نفت سفید ارسال شده به شرکت L.A.B پتروشیمی بیستون را ۱۶ میلیون و ۸۴۲ هزار و ۷۷۸ لیتر اعلام کرد.

سرپرست عملیات منطقه غرب گفت: همچنین ۲۰۰ میلیون و ۴۶۹ هزار و ۸۲۱ لیتر انواع فرآورده از طریق خط لوله ۱۰ اینچ انتقال فرآورده کرمانشاه-سنندج به تاسیسات انتهایی این شهر ارسال شده است.

مسلمی افزود: در مدت یاد شده ۷ میلیون و ۵۹۵ هزار لیتر نفت گاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج ارسال شد.
کد مطلب: 17420