انتشار پوستر دهمین جشنواره‌ی شعر فجر
در آستانه‌ی اعلام فراخوان دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی شعر فجر پوستر این جشنواره طراحی و آماده‌ی انتشار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۱
 
انتشار پوستر دهمین جشنواره‌ی شعر فجر
 
در آستانه‌ی اعلام فراخوان دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی شعر فجر پوستر این جشنواره طراحی و آماده‌ی انتشار شد.

به گزارش تحریرنو به‌نقل از روابط‌عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، در آستانه‌ی اعلام فراخوان دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی شعر فجر، پوستر این دوره‌ی جشنواره طراحی و برای استفاده‌ی رسانه‌ها منتشر شد.

طراحی این پوستر را سلمان رئیس‌عبدالهی به‌عهده داشته است. وی که از جمله گرافیست‌های کشورمان است، سابقه‌ی هم‌کاری با رسانه‌ها، نشریات و روزنامه‌ها و هم‌چنین طراحی پوسترهای جشنواره‌ها و فستیوال‌های متعدد فرهنگی را در کارنامه‌ی هنری خود دارد.

بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان به‌عنوان مجری دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی شعر فجر، در این دوره محافل مختلفی را در داخل و خارج کشور برگزار خواهد کرد. این دوره محافلی در هشت شهر کشور و هم‌چنین سه کشور خارجی برگزار خواهد شد و شاعران شناخته‌شده‌ی کشورمان در کنار شاعران بومی در این مناطق آثار و اشعار خود را قرائت خواهند کرد.

پوستر طراحی شده برای دهمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی شعر فجر برای محافل داخلی و خارجی با رنگ‌های مختلف و متفاوت استفاده خواهد شد. رئیس‌عبداللهی در طراحی این پوستر، المان‌هایی نظیر سرو و چراغ را که جزو استعاره‌های مهم شعر فارسی هستند و هم‌چنین نماد جشنواره‌ی شعر فجر را مورد استفاده قرار داده است.

برگزاری جشنواره‌ی بین‌المللی شعر فجر از سال گذشته به‌عهده‌ی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان گذاشته شده است.
کد مطلب: 4000