کتابی درباره ی بی اختیاری ادرار برای کودکان منتشر شد
"ابرها و ساعت ها" عنوان داستانی کودکانه است که درباره ی بی اختیاری ادرار و مدفوع با کودکان صحبت می کند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۹
 
کتابی درباره ی بی اختیاری ادرار برای کودکان منتشر شد
 
"ابرها و ساعت ها" عنوان داستانی کودکانه است که درباره ی بی اختیاری ادرار و مدفوع با کودکان صحبت می کند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی کتاب های نردبان، همزمان با آغاز فصل مدرسه آموزش مهارت های رفتاری و اجتماعی با زبان داستانی می تواند یاری گر کودکانی باشد که به تازگی وارد محیط های بزرگتر از خانواده ودوستان می شوند، در همین راستا سلسله آثار متنوع کتاب های نردبان به موضوعات متعدد در این زمینه می پردازد.

"ابرها و ساعت ها" اثر متیو گالوین نیز به موضوع بی اختیاری ادرار ومدفوع می پردازد.اندرو کودکی است که به پدربزرگ خود بسیار وابسته است، با بیماری شدن پدربزرگ اندرو دچار بی اختیاری ادرار می شود . این اتفاق تاجایی پیش می رود که در مدرسه نیز این مشکل هم برای اندرو تکرار می شود.پس از این اتفاق اندرو با دکتر مهربانی ملاقات می کند که در ادامه ی داستان همراه اوست تا بتواند مشکل این پسر کوچک را حل کند.

داستان "ابرها و ساعت ها" به همه ی کودکان می آموزد که هرکسی ممکن است دچار بیماری یا مشکلاتی باشد ، خواننده ی این اثر می آموزد تا با بحران هایی که برای خود و دوستانش رخ می دهد چطور برخورد کند.

گفتنی است که در انتهای کتاب نیز مقاله ای از دکتر ویرجینیا شیلر منتشر شده است. والدین و مربیان با مطالعه ی این بخش اطلاعاتی درباره ی دستگاه گوارش، علل جسمی و عاطفی بی اختیاری ادرار، شرایط فردی کودک، تمرین های مرتبط با کسب آرامش کسب کنند.

این کتاب که توسط ام. اس . جوبز تصویرگری شده، با ترجمه ی عرفانه جوادپور به قیمت ۴ هزار تومان قابل خریداری است.
کد مطلب: 13111