با پایان مهلت شرکت در سومین دوره؛
۱۰۸۹ اثر به دبیرخانه جایزه ادبی داستان تهران رسید
۱۰۸۹ داستان از ۱۰۸۹ نویسنده در سومین جایزه ادبی داستان تهران از امروز دسته‌بندی و وارد مرحله داوری می‌شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
 
۱۰۸۹ اثر به دبیرخانه جایزه ادبی داستان تهران رسید
 
۱۰۸۹ داستان از ۱۰۸۹ نویسنده در سومین جایزه ادبی داستان تهران از امروز دسته‌بندی و وارد مرحله داوری می‌شود.

به گزارش تحریرنو ؛ زمان شرکت در سومین دوره جایزه داستان تهران ساعت ٢٤ روز ۳۱ شهریور ماه به پایان رسید، وارد مرحله دسته‌بندی آثار و داوری شده و با اتمام داوری از سوی هیات داوران داستانهای برتر در مراسم اختتامیه در دی ماه معرفی خواهند شد.

سومین دوره جایزه‌ داستان تهران با هدف ایجاد زمینه‌ای برای ثبت تصاویر داستانی از پایتخت ایران و تلاشی برای خلق داستان‌های شهری با محوریت شهر تهران از سوی مجله داستان تهران همشهری برگزار می‌شود.

این جایزه ادبی پس از برگزاری دو دوره پیاپی در سالهای ۹۳ و ۹۴، به دلیل ارتقای سطح کیفی داستان‌ها، دوسالانه شد و برنامه ریزی برای سومین دوره با محوریت تهران از خرداد ماه آغاز و با داوری، آثار برگزیده در دیماه معرفی خواهند شد.

به نفرات برگزیده اول تا سوم به ترتیب ۷۰.۰۰۰.۰۰۰، ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ و ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی اهدا خواهد وپنج اثر برتر نیز در روز اختتامیه مبلغ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

جواد محقق، ناهید طباطبایی، علی خدایی، محمد حسن شهسواری و نفیسه مرشدزاده، اعضای هیات داوران سومین دوره جایزه ادبی داستان تهران هستند که با اتمام دسته‌بندی داستان‌های رسیده، آثار را بررسی و انتخاب خواهند کرد.
کد مطلب: 13185