«۱۱۰مطلب از یک خبرنگار» روی ویترین کتابفروشی ها
مریم جعفری حصارلو گفت: این کتاب را به نام تعداد نام های مولا علی نامگذاری کردم تا ادای دینی به آموزه های اخلاقی اش باشد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸
 
«۱۱۰مطلب از یک خبرنگار» روی ویترین کتابفروشی ها
 
مریم جعفری حصارلو گفت: این کتاب را به نام تعداد نام های مولا علی نامگذاری کردم تا ادای دینی به آموزه های اخلاقی اش باشد.

به گزارش تحریرنو ؛ سیدعلی حمزه ویراستار و روابط عمومی آثار مریم جعفری حصارلو درخصوص این کتاب گفت: جدیدترین کتاب مریم جعفری حصارلو امروز وارد بازار کتاب شد. این کتاب با الهام و احترام به نام مبارک امام علی (ع) و با بازنشر ۳۳گفت و گو با هنرمندان مطرح و سرشناس عرصه تئاتر و سینمای ایران از جمله محمد مطیع، پرویز پورحسینی، داریوش ارجمند، بهاره رهنما، احمد مهرانفر، سیما تیرانداز و.... همچنین نقد آثار نمایشی که در طول بیش از یک دهه خبرنگاری تخصصی تئاتر و عضویت درکانون ملی منتقدان تئاترA.I.T.C در جریان و روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ رسیده است. حال بخش کوچکی از ثمره مریم جعفری حصارلو در این کتاب بازنگری شده. تا برای متخصصان و دانشجویان رشته تئاتر و سینما پند آموز باشد،این کتاب در۴۹۵ صفحه و در قطع رقعی امروز وارد بازارکتاب شد.

همچنین مریم جعفری حصارلو علت ناگذاری کتاب با عنوان« ۱۱۰مطلب از یک خبرنگار»گفت: به دلیل علاقه و احترام من به نام مبارک مولای متقیان امام علی که درس اخلاق به همه مسلمانان جهان می آموزد، این کتاب را با تعداد نام های این امام راستین نامگذاری کردم تا ادای دینی به آموزه هایش داشته باشم. باشد که مورد قبول پروردگار باشد. هرچند آموزه های اینجانب اساسا هنری است. آنهم از زبان بازیگران به نام و پیشکسوت کشورم. اما قطعا در بینا بین گفت وگو ها مباحث متنوعی از آموزش متدهای بازیگری تا آموزه های انسانی مطرح شده که مزین به نام مولای متقایان باشد، قلب ها را به نورحق روشن می کند. زیرا من ایمان دارم که هنر در راستای درس اخلاق و انسانیت است و لاغیر.

شایان ذکر است مولف، ناشر این کتاب نیز هست وعلاقمندان جهت تهیه آن می توانند با شماره تلفن۰۹۱۲۴۱۲۶۹۷۴ تماس گرفته و کتاب فوق را سفارش دهند.
کد مطلب: 14113